Firma Sitem |  Profesyonel Web Paketleri

Biz Kimiz, Ne Yaparız ve Nasıl Yaparız ?

Firma Sitem, yeni nesil web hizmetleri ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. Bireylere veya Kurumlara özel profesyonel web hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. Yüksek bütçeler ayırmak zorunda kaldığınız web hizmetlerinizi sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunmayı planlıyoruz. Firma Sitem, sizlere Web Tasarım, Google Seo Paketleri, Logo Tasarım, Kartvizit Tasarım ve Android & IOS Mobil Web Uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlere süprizlerle karşılaşmadan sahip olabilirsiniz. Taleplerinize uygun demo çalışmalar beklemek yerine size uygun demoları inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Hemde aynı gün teslimat garantisi ( aldığınız ürüne göre süre değişebilmektedir ) ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hedefimiz,

Tüm müşterilerimize aynı kalitede web ürünleri hazırlayıp teslim etmek ve İş dünyasına yeni bir bir kuruluş kazandırmaktır.

Peki Bu Kaliteli Ürün Nedir ?

Müşteriyi mağdur etmeyen kurulum sonrası sürekli burası surası çalışmıyor veya hata veriyor dedirtmemektir!

Web sektöründe maalesef fiyatı her ne olursa olsun, eksikler veya revizeler çıkabilmektedir. 

Peki Bizim Buradaki Farkımız Nedir ?

Almak istediğiniz ürünü detaylı inceleme fırsatı bulursunuz. Ürüne ait demo ve görsellerden ne alıcağınızı önceden görmüş olursunuz. Örneğin bir web paketi beğendiğiniz ve almak istediniz. Hemen Demo kurulumu inceleyerek size uygun olup olmadığını görebilirsiniz. İncelediğiniz üründe size özel istekleriniz olursa bizlere iletebilirsiniz. Sizlere konu ile ilgili hemen bir teklif iletmiş olacağız.

Amacımız Nedir ?

Herhangi bir web bilgisi olmayan müşterilerimizin kolayca kendi içeriklerini oluşturabilecekleri web panelleri sunarak kısa zamanda kendilerine ait kurumsal bir web site sahibi olmalarını sağlamaktır. Bu aşamada web site kurulumu tarafımızca yapılmaktadır. İçeriklerini özel hazırladığımız kullanışlı web paneli ile rahatlıkla eklebilmektedirler. Vakti olmayan müşterilerimiz için ek ücret karşılığında içerik ekleme hizmetide sunmaktayız.

Web Hizmetleriniz Bizimle Güvende ?

Bize ait sunucularda web hizmetlerinizi barındırırız ve herhangi bir sorunda anlık müdahele edebiliriz. Böylelikle hizmetleriniz askıya alınmadan kullanıcılarınıza hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Haftalık yedekleme ile hiçbir şekilde verileriniz kaybolmayacaktır.

Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız :)

Firma Sitem Ekibi


"Gönül kime söz vermişse, Aşk onda muhteşemdir."
                                                                        Şems-i Tebrîzî